Hieronder vind je een overzicht van alle evenementen van Vandersanden Limburg Runs & de Go Dare Nighttrails & walks. 

U kan met uw code gratis inschrijven voor één van deze evenementen via de inschrijfknop. De inschrijvingen van sommige evenementen openen later dit jaar nog. 

Trail run

VijverRun33

Sun 17 March 2024
Heusden-Zolder - België
4 km, 8 km, 16 km, 33 km
Trail run

Easter Nighttrail & Walk Kattevennen

Fri 29 March 2024
Genk - België
4 km, 7.5 km, 7.5 km, 15 km
Nature running

Sahara City Run

Sun 14 April 2024
Lommel - België
0.4 km, 0.8 km, 6 km, 10 km, 16 km
Street running

Campusrun

Thu 25 April 2024
Hasselt - België
5 km, 7 km, 10 km
Street running

Herk Loopt!

Sun 28 April 2024
Herk-de-Stad - België
0.35 km, 1 km, 5 km, 10 km
Street running

Tungrirun

Wed 1 May 2024
Tongeren - België
0.4 km, 1 km, 2 km, 3 km, 5 km, 10 km
Trail run

BoektLoopt

Sat 18 May 2024
Heusden-Zolder - België
5 km, 10 km, 13 km, 21.1 km, 42.2 km
Street running

Martin's Run Bilzen

Sun 26 May 2024
Bilzen - België
1 km, 5 km, 10 km, 15 km
Trail run

Verborgen Parels Trail

Sat 6 July 2024
Opglabbeek - België
6 km, 14 km, 18 km, 27 km
Nature running

Loop door de bomen (onder voorbehoud)

Thu 15 August 2024
Hechtel-Eksel - België
3 km, 5 km, 10 km
Trail run

Coalminers' trail

Sat 31 August 2024
Genk - België
9 km, 14 km, 28 km, 42 km
Trail run

Teut Trail & Walk

Sat 14 September 2024
Zonhoven - België
6 km, 12 km, 18 km, 25 km
Street running

Ambiorix Run

Sun 22 September 2024
Tongeren - België
0.5 km, 5 km, 10 km
Trail run

Run4Kids Nighttrail & walk

Fri 27 September 2024
Hasselt - België
0.3 km, 1 km, 4 km, 8 km, 14 km
Trail run

Halloween Nighttrail & Walk Lichtaart

Fri 25 October 2024
Lichtaart - België
4 km, 7 km, 8 km, 14 km
Trail run

Duinengordeltrail

Sun 24 November 2024
Oudsbergen - België
9 km, 15 km, 21 km
Trail run

Christmas Night Trail & Walk

Sat 21 December 2024
Houthalen-Helchteren - België
4 km, 7 km, 7 km, 15 km