Period

Period

Region

België
8
2
3
4
3
Nederland
1
2
2
1

Distance

10
22
9
Gravel ride

Hello Spring Gravel

Sat 18 February 2023
Nijkerk - Nederland
85 km, 125 km
Gravel ride

Fibberwaarie gravelride 2023

Sun 26 February 2023
Schaijk - Nederland
80 km
Gravel ride

Urban Cross Kerniel 2023

Sat 4 March 2023
Borgloon - België
40 km, 80 km
Gravel ride

Gravelride Westmalle 2023

Sun 5 March 2023
Zoersel - België
45 km, 75 km, 100 km
Gravel ride

Strade Bianche Noord-Holland 2023

Sun 5 March 2023
Hoorn - Nederland
110 km
Gravel ride

PARELKOERS 2023

Sun 12 March 2023
Heeze - Nederland
65 km, 100 km
Gravel ride

Filou Classic VWB

Sun 19 March 2023
Izegem - België
50 km, 100 km
Gravel ride

Gravel Tour Fourons 2023

Sun 19 March 2023
Sint-Martens-Voeren - België
56 km, 75 km, 105 km
Gravel ride

Gravelrit Lokeren VWB

Sun 7 May 2023
Lokeren - België
50 km, 70 km
Gravel ride

The Force Gravel Ride VWB

Sat 13 May 2023
Leopoldsburg - België
92 km, 142 km
Gravel ride

Dustride #2 VWB

Sat 10 June 2023
Meerhout - België
47 km, 65 km, 95 km, 145 km
Gravel ride

Olympia's graveltocht VBR

Sat 10 June 2023 - Sun 11 June 2023
Sijsele - België
30 km, 40 km, 50 km, 65 km, 100 km
Gravel ride

Gravelrit De ronde van Mechelen VWB

Sun 20 August 2023
Sint-Katelijne-Waver - België
100 km
Gravel ride

1 ste In dust we trust VWB

Sun 27 August 2023
Hombeek - België
40 km, 60 km, 90 km, 110 km
Gravel ride

1ste GHOST-GRAVELRIT VWB

Sat 9 September 2023
Sleidinge - België
40 km, 60 km, 100 km
Gravel ride

Gravel Noordergrensrit VWB

Sun 10 September 2023
Weelde - België
100 km